Een elegante, goed afgeronde wijn met zachte sappige tannines. In de neus zoete kruiden, cassis en rijpe bessen, aangevuld met een rokerig karakter. Deze rokerige smaak komt ook terug in de aanhoudende afdronk.
Longridge pinotage
€ 21,45
Longridge Wine Estate is een van de toonaangevende biologische Zuid-Afrikaanse wijnproducenten. Gelegen in het wijngebied Stellenbosch, aan de voet van de pittoreske Helderberg bergen. Het landgoed werd opgericht in 1841 en begon in 1992 met het produceren van wijn onder het Longridge-label. Het doel is om wijnen te produceren van uitstekende kwaliteit, en tegelijkertijd de impact op de omgeving te minimaliseren. Met succes: alle wijnen zijn 100% veganistisch geproduceerd & gecertificeerd. Eenden waggelen door de wijngaard om het aantal insecten onder controle te houden en de traditionele Afrikaanse Nguni-runderen zorgen voor het compost. En zo zijn er nog talloze manieren hoe Longridge er voor zorgt dat er geen gebruik gemaakt hoeft te worden van pesticiden.
“We have been blessed with this beautiful piece of land, perfect for the production of top-quality wine” – Jasper Raats, wijnmaker Longridge
Smaak	Vol en zacht
Alcohol	13,5%
Land	Zuid-Afrika
Regio	Stellenbosch
Sluiting	kurk
Inhoud	750ml
Druif	Pinotage
Bewaarpotentie	Tot 6 jaar na oogstjaar
Wijn & Spijs	Rundvlees, hert, gevogelte
Extra informatie
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
 
			
					
 
						 
						 
						 
						
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.